2.3.47.2, 2017-10-10 18:26:25

Teraz dostawcze Volkswageny dostępne od ręki z pełnym pakietem korzyści, z klimatyzacją i przeglądami w atrakcyjnej niższej cenie.

Caddy

Caddy

Caddy Furgon

Caddy Furgon

Multivan

Multivan

Caravelle

Caravelle

T6 Skrzyniowy

T6 Skrzyniowy

Crafter Furgon

Crafter Furgon

Crafter Podwozie

Crafter Podwozie

Nowy Crafter Podwozie

86 dostępne od ręki

Finansowanie

Każdą ofertę dobrze sprawdzić i mieć pewność, że nic nas nie zaskoczy.
Zobacz jak to wygląda, kiedy decydujesz się na dostawczego Volkswagena.

Zapytaj o ofertę:

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych informacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-304) przy ul. Połczyńskiej 118a, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl.

Rozwiń