Formualrz Promocyjny

Imię i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłooszenia. Wysłanie formularza jest rownoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysďługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /index.php on line 604

Nasz zespół

Dyrekcja

Tomasz Tęcza
Dyrektor Salonu

tel.: 32 746 92 51
tomasz.tecza@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Samochodów Użytkowych

Marcin Niemiec
Kierownik Działu Sprzedaży Samochodów Użytkowych

tel.: 32 269 87 15
tel. kom.: 600 433 000
marcin.niemiec@porscheinterauto.pl

Paweł Kowalczyk
Asystent Działu Sprzedaży Samochodów Użytkowych

tel. kom.: 662 131 762
pawel.kowalczyk@porscheinterauto.pl

Michał Nawrocki
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Użytkowych

tel.: 32 746 92 22
tel. kom.: 608 666 244
michal.nawrocki@porscheinterauto.pl

Rafał Freitag
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Użytkowych

tel.: 32 746 92 22
tel. kom.: 668 042 037
rafal.freitag@porscheinterauto.pl

Mateusz Filipczyk
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Użytkowych

tel.: 32 746 92 22
tel. kom.: 538 890 843
mateusz.filipczyk@porscheinterauto.pl

Michał Piątek
Specjalista ds. Przetargów i Zamówień Publicznych

tel.: 32 746 92 22
tel. kom.: 734 465 452
michal.piatek@porscheinterauto.pl

Łukasz Kwiatkowski
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel. kom.: 606 844 663
lukasz.kwiatkowski@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Samochodów Używanych

Michał Gąszcz
Dyrektor Sprzedaży Samochodów Używanych

Marcin Mateja
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel.: 32 746 92 21
tel. kom.: 608 611 102
marcin.mateja@porscheinterauto.pl

Marcin Ryfka
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel.: 32 340 40 04
tel. kom.: 608 611 219
marcin.ryfka@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Floty

Daria Michalak
Regionalny Kierownik Sprzedaży Flotowej

tel. kom.: 600 257 929
daria.michalak@porscheinterauto.pl

Marcin Karnasiewicz
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel. kom.: 604 215 834
marcin.karnasiewicz@porscheinterauto.pl

Dział Serwisu

Tomasz Szwed
Kierownik Serwisu

tel.: 32 746 92 60
tel. kom.: 606 987 989
tomasz.szwed@porscheinterauto.pl

Barbara Sojda
Asystentka Serwisu

tel.: 32 746 92 61
tel. kom.: 602 376 730
barbara.sojda@porscheinterauto.pl

Marcin Cupiał
Doradca Serwisowy

tel.: 32 746 92 62
tel. kom.: 608 588 404
marcin.cupial@porscheinterauto.pl

Tomasz Radziszewski
Doradca Serwisowy

tel.: 32 746 92 63
tel. kom.: 662 131 643
tomasz.radziszewski@porscheinterauto.pl

Arkadiusz Czuja
Doradca Serwisowy

tel.: 32 746 92 64
tel. kom.: 881 026 532
arkadiusz.czuja@porscheinterauto.pl

Dział Części i Akcesoriów

Aleksander Czura
Kierownik Działu Części i Akcesoriów

tel.: 32 746 92 92
aleksander.czura@porscheinterauto.pl

Jerzy Garbowski
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

tel.: 32 746 92 92
tel. kom.: 608 587 412
jerzy.garbowski@porscheinterauto.pl

Kamil Walus
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

tel.: 32 746 92 92
tel. kom.: 608 587 412
kamil.walus@porscheinterauto.pl

Bartosz Buja
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

tel.: 32 746 92 92
bartosz.buja@porscheinterauto.pl

Ubezpieczenia

Joanna Makowska
Specjalista ds. Ubezpieczeń

tel.: 32 746 92 56
joanna.makowska@porscheinterauto.pl

Marketing i PR

Ewa Grochocka
Specjalista ds. Marketingu

tel.: 32 746 92 00
tel. kom.: 539 938 342
ewa.grochocka@porscheinterauto.pl